Zastosowanie produktów

Taśmy aluminiowe

używane są najczęściej w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. Służą do zamykania i izolacji przewodów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz przewodów grzewczych. Taśmy aluminiowe zabezpieczają przed korozją oraz utratą energii cieplnej. Taśmy są dostępne w różnych grubościach, szerokościach i zakresie temperatur, w jakich mogą być stosowane.

Taśmy zimnokurczliwe

stosowane są do kanałów okrągłych wewnątrz budynków. Zapewniają skuteczne i trwałe uszczelnienie oraz ochronę przed wnikaniem wilgoci oraz czynnikami atmosferycznymi.

Taśmy kauczukowe

służą do łączenia materiałów izolacyjnych, uszczelniania i naprawiania. Taśmy posiadają właściwości izolujące i uszczelniające oraz zapobiegają kondensacji.

Taśmy PCV

Iso Grey w połączeniu z klejem na bazie kauczuku naturalnego stosowane są do izolacji elektrycznych w instalacjach domowych i przemysłowych, w instalacjach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacji oraz do wodoodpornego uszczelniania.

Taśmy uszczelniające PES

znajdują zastosowanie przy uszczelnianiu połączeń przewodów i kształtek prostokątnych kanałów wentylacyjnych. Powierzchnia klejąca bez przekładki zapewnia szybką i dokładną aplikację produktu, bez pozostawiania zbędnych odpadków.